fiyatBafa Sanat Kampı fiyatları konaklama tercihinize göre değişmektedir.
Tüm konaklama tercihlerinde fiyat içerisinde  6 sabah kahvaltısı, 5 öğle yemeği  ve 6 akşam yemeği,  çay, kahve, kek, börek vb ikramlar, atölye çalışmaları ve gerekli malzemeler, ara transferler, rehberlik, Bafa Gölü’nde ve Bodrum’daki tekne gezileri dahildir.

Antik kent ve ören yeri girişleri, içecekler, kişisel harcamalar, kampa ulaşım dahil değildir.

Kampımıza 0 – 6 yaş arasındaki arkadaşlarımız ebeveynleriyle birlikte olmak kaydıyla ücretsiz olarak katılabilirler. 

İlk ve ortaöğretim, ön lisans ve lisans öğrencileri öğrenci fiyatlarından yararlanabilir.

Kendi çadırınızda konaklama: 1300 TL  (Öğrenciler için 1250 TL)
(Kendi çadırınızla birlikte uyku tulumu ve matınızı da getirmeniz gerekmektedir.)

Bafa Sanat Kampı çadırlarında konaklama: 1360 TL (Öğrenciler için 1300 TL)
(Çadırlarımız 2 kişiliktir. Çadırla birlikte mat da veriyoruz, uyku tulumunuzu getirmeniz gerekiyor.)

Pansiyon odası / Bungalov / Köyevi konaklama: 1600 TL (Öğrenciler için 1550 TL)
(Odalarımızda duş, WC, klima bulunur. Odalarımız iki veya üç kişiliktir. Köy evlerimiz Bafa Sanat Kampı’na 100 metre kadar uzaktadır. 2 ve 4 kişilik konaklama imkanı bulunmaktadır. Tek kişilik konaklama fiyat farkı 400 TL’dir)

KAYIT İŞLEMLERİ
Kampımıza karar verdiğinizde info@bafasanatkampi.com adresimize bir mail göndermeniz ya da +90 533 395 93 10 numaralı telefonumuza SMS / WhatsApp ile mesaj göndermeniz yeterlidir. Size ulaşıp seçtiğiniz kamp dönemini, katılmak istediğiniz atölyeyi ve konaklama tercihinizi soracağız. Daha sonra size bir kayıt formu ulaştıracağız ve ilk ödeme için hesap numarası ileteceğiz. İlk ödemenizi yaptığınızda kaydınız kesinleştirilmiş olacak.

Kampımıza kayıt olduğunuzda size bildirilecek hesap numarasına 500 TL havale / EFT yapmanızı isteyeceğiz. Daha son kampımıza geldiğinizde ödemenizin kalanını yapmanızı isteyeceğiz. Kampımıza geldiğinizde kalan ödemenizi kredi kartıyla da yapabileceksiniz. Dileyen katılımcılar kamp ücretinin tamamını kayıt sırasında havale / EFT ile ödeyebilirler.